← Terug naar blog overzicht

Da's mijn blog: Backstage in het Parktheater

Weten jullie het nog? Backstage in het Parktheater in Eindhoven? Het was een heerlijke 'beleefdag'  op 2, 3 en 5 maart jl. , waar al onze brugklassers konden proeven van theater! Wat komt er allemaal bij kijken als je theater maakt?

De leerlingen hebben in groepjes vijf verschillende workshops gevolgd op het gebied van drama, kostuum, grime, expressie/ muziek en een rondleiding met theatertechniek. De workshops werden verzorgd door gastdocenten, medewerkers van het Parktheater en door een aantal docenten van onze school.

Onze leerlingen hebben een mooie dag beleefd en we hopen dat hiermee hun belangstelling voor podiumkunsten is vergroot en de drempel is verlaagd om deel te nemen aan culturele activiteiten binnen en buiten de school in de toekomst.

Van deze Backstagedagen heeft Tim Thomasse (leerling uit ga2a) een filmpje gemaakt: