Druk op ENTER om te zoeken of ESC om te sluiten

Jaarplanning

Vakanties 2023 – 2024

Herfstvakantie – Maandag 16 oktober t/m vrijdag 20 oktober 2023
Kerstvakantie – Maandag 25 december 2023 t/m vrijdag 5 januari 2024
Voorjaarsvakantie – Maandag 12 februari t/m vrijdag 16 februari 2024
Goede Vrijdag en Pasen – Vrijdag 29 maart t/m maandag 1 april 2024
Meivakantie – Maandag 22 april t/m vrijdag 3 mei 2024
Hemelvaart – Donderdag 9 mei en vrijdag 10 mei 2024
Pinksteren – Maandag 20 mei 2024
Zomervakantie – Maandag 8 juli t/m vrijdag 16 augustus 2024

Jaarplanning 2023 – 2024

Week 35

Omschrijvingen voor deze week:
  • Dit schooljaar elke dinsdag 40-minutenrooster. De laatste les eindigt 13.50 uur
  • LOC-gesprekken (week 35-36-37) (alleen klas 1)
maandag28 augustus
13.30u - 15.00u
Opvangen zij-instromers (melden bij receptie) (TL eerste half uur)
maandag28 augustus
13.30u - 16.00u
Brugklassen: uitleveren en installeren laptops
woensdag30 augustus
09.20u - 11.00u
H5: aftrap PWS + info examenjaar
woensdag30 augustus
09.00u - 15.00u
Brugklassen (B1): introductie
woensdag30 augustus
09.00u - 14.00u
Klassen 2 (B2): introductie
woensdag30 augustus
Vanaf 09.00u
H3: introductieprogramma
woensdag30 augustus
09.20u - 11.00u
Coachuur klassen 2, 3, 4, 5 en 6 (let op: invullen eerste blok KWT op vrijdag)
woensdag30 augustus
wo
Het 4e lesuur is de start van de lessen volgens rooster voor de klassen 3, 4, 5 en 6, m.u.v. H3
donderdag31 augustus
10.00u - 20.30u
Brugklassen (B1): introductie
donderdag31 augustus
09.00u - 14.00u
Klassen 2 (B2): introductie
vrijdag1 september
09.00u - 14.30u
Brugklassen (B1): introductie
vrijdag1 september
vr
Klassen 2 (B2): start van de lessen volgens rooster

Week 36

Omschrijvingen voor deze week:
  • LOC-gesprekken (week 35-36-37) (alleen klas 1)
maandag4 september
Vanaf 09.30u
Leerlingen maken keuze voor KWT blok week 37 t/m week 40 (ma 08.30 - di 12.15)

Week 37

Omschrijvingen voor deze week:
  • deze week: H5-V6 inschrijven herkansingen
  • LOC-gesprekken (week 35-36-37) (alleen klas 1)
dinsdag12 september
16.30u - 17.30u
Informatiebijeenkomst ouders deelnemers Lyceo Opstap PO-VO
dinsdag12 september
Vanaf 19.30u
B1: voorlichting ouders: deel 1: plenair - deel 2: coach (incl. Horizontraject)
donderdag14 september
Vanaf 19.30u
B2: voorlichting ouders: plenair

Week 38

maandag18 september
19.30u - 22.00u
OR (zie ook: 20-11, 22-01, 18-03, 13-05, 24-06)
dinsdag19 september
Hele dag
M3-H3-V3: binask: excursie Naturalis-Corpus-Space Expo-Boerhaave
donderdag21 september
19.00u - 22.00u
MR
donderdag21 september
Vanaf 19.30u
H5-V6: voorlichting ouders: deel 1: plenair - deel 2: coach
donderdag21 september
Tot 20.00u
H5-V6: deadline digitale inschrijving herkansingen
vrijdag22 september
08.30u - 12.15u
M4: opstart en werkochtend PWS
vrijdag22 september
vr
V56: WiD: wiskundetoernooi Nijmegen
vrijdag22 september
vr
M4: LO2: waterski
vrijdag22 september
vr
M3: LO2: bootcamp

Week 39

Omschrijvingen voor deze week:
  • e-mail basisscholen digitale inschrijving excursie groep 8
maandag25 september
ma
B2: Backstage Parktheater (klassen verdeeld over ma, di en wo)
dinsdag26 september
14.30u - 16.30u
Groep 8 Het Nut: programmeermiddag
dinsdag26 september
di
B2: Backstage Parktheater (klassen verdeeld over ma, di en wo)
dinsdag26 september
16.00u - 17.00u
Woots inloopuur, lokaal 116
woensdag27 september
wo
B2: Backstage Parktheater (klassen verdeeld over ma, di en wo)
woensdag27 september
Vanaf 19.30u
M3-H3-V3: voorlichting ouders: deel 1: plenair - deel 2: coach
donderdag28 september
Vanaf 19.30u
M4-H4-V4-V5: voorlichting ouders: deel 1: plenair - deel 2: coach

Week 40

Omschrijvingen voor deze week:
  • deze week: H5-V6: herkansingen uit voorexamenjaar
maandag2 oktober
Vanaf 09.30u
Leerlingen maken keuze voor KWT blok week 41 t/m week 45 (ma 08.30 - di 12.15)
vrijdag6 oktober
Vanaf 12.15u
Vanaf 12.15 uur vervallen de lessen i.v.m. personeelsdag

Week 41

Omschrijvingen voor deze week:
  • deze week: start Cambridge-lessen
dinsdag10 oktober
Hele dag
M4-H4-V4-G4: A&D: excursie Antwerpen
vrijdag13 oktober
vr
V4-V6: excursie Den Bosch

Week 42

Omschrijvingen voor deze week:
  • herfstvakantie
maandag16 oktober
Hele dag
Herfstvakantie 16 t/m 20 oktober 2024

Week 43

donderdag26 oktober
19.00u - 22.00u
MR
vrijdag27 oktober
Hele dag
B1: ene helft neemt ouder mee naar school, andere helft van de leerlingen stage

Week 44

Omschrijvingen voor deze week:
  • SE1 M4-H5-V6
  • deze week: toetsweek BB (H4-V4-V5)
vrijdag3 november
Hele dag
B1: ene helft stage, andere helft van de leerlingen neemt ouder mee naar school

Week 45

maandag6 november
ma
Uitloopdag SE1 + toetsweek
maandag6 november
Vanaf 08.30u
Leerlingen maken keuze voor KWT blok week 46 t/m week 50 (ma 08.30 - di 12.15)
vrijdag10 november
19.00u - 22.00u
B1: hairbal

Week 46

maandag13 november
Vanaf 16.00u
Voorlichting ouders en toekomstige leerlingen (4 dgn x 2 sessies 150 pers)
dinsdag14 november
Vanaf 16.00u
Voorlichting ouders en toekomstige leerlingen (4 dgn x 2 sessies 150 pers)
woensdag15 november
Vanaf 16.00u
Voorlichting ouders en toekomstige leerlingen (4 dgn x 2 sessies 150 pers)
woensdag15 november
12.15u - 13.55u
V4: NE: College Tour: Splinter Chabot
woensdag15 november
09.00u - 13.00u
H5-V5-V6 natuurkunde:stralingspracticum
donderdag16 november
Hele dag
M4: excursie naar Den Haag
donderdag16 november
Vanaf 16.00u
Voorlichting ouders en toekomstige leerlingen (4 dgn x 2 sessies 150 pers)

Week 47

maandag20 november
ma
B1: voorlichting HALT: tolerantie, respect, groepsdruk (klassikaal 1 les)
maandag20 november
19.30u - 22.00u
OR (zie ook: 22-01, 18-03, 13-05, 24-06)
maandag20 november
Hele dag
H5: 2-daagse Brussel
dinsdag21 november
Hele dag
H5: 2-daagse Brussel
dinsdag21 november
Tot 13.00u
M4-H5-V6: deadline digitale inschrijving herkansingen SE1
donderdag23 november
do
B1: voorlichting HALT: tolerantie, respect, groepsdruk (klassikaal 1 les)

Week 48

dinsdag28 november
Vanaf 14.15u
M4-H5-V6: herkansingen SE1
dinsdag28 november
17.30u - 20.30u
Diner voor de voedselbank
woensdag29 november
15.00u - 16.30u
Strabrecht Junior Academie
woensdag29 november
8.30u - 13.55u
H5 en V6 A&D: van Abbe museum
donderdag30 november
08.45u - 13.00u
H4-V4 natuurkunde: excursie VDL hoofdkantoor ETG

Week 49

maandag4 december
Hele dag
40 min rooster i.v.m. voortgangsvergadering
maandag4 december
Hele dag
Voortgangsvergadering (jaarlaag 2 en hoger), let op: indien nodig kan een les uitvallen
dinsdag5 december
Hele dag
Voortgangsvergadering (jaarlaag 2 en hoger), let op: indien nodig kan een les uitvallen
donderdag7 december
19.00u - 22.00u
MR
vrijdag8 december
Hele dag
Paarse Vrijdag (2e vrijdag van december)

Week 50

maandag11 december
Vanaf 09.30u
Leerlingen maken keuze voor KWT blok week 51 t/m week 5 (ma 08.30 - di 12.15)
maandag11 december
09.20u - 12.15u
Bezoek aan gemeente B1e
maandag11 december
13.30u - 16.00u
Bezoek aan gemeente B1f
dinsdag12 december
di
V5+V6 met biologie in het pakket: excursie Burgers'Zoo
dinsdag12 december
09.50u - 12.10u
Bezoek aan gemeente B1a
dinsdag12 december
13.10u - 15.10u
Bezoek aan gemeente B1c
dinsdag12 december
15.30u - 16.30u
Afsluitende bijeenkomst Lyceo Opstap (ouders en leerlingen)
dinsdag12 december
20.00u - 21.00u
Informatieavond wintersportreis (leerlingen en ouders)
donderdag14 december
09.20u - 12.15u
Bezoek aan gemeente B1d
donderdag14 december
13.30u - 16.00u
Bezoek aan gemeente B1b

Week 51

woensdag20 december
18.00u - 20.30u
Kerstmarkt klas 3 i.s.m. "De wollige winterweken"
donderdag21 december
Hele dag
Foute kersttruiendag

Week 52

Omschrijvingen voor deze week:
  • kerstvakantie
maandag25 december
ma
Kerstvakantie 25 december 2022 t/m 5 januari 2023

Week 1

Omschrijvingen voor deze week:
  • kerstvakantie
maandag1 januari
ma
Kerstvakantie 25 december 2022 t/m 5 januari 2023

Week 2

Omschrijvingen voor deze week:
  • LOC-gesprekken (week 50-51-2) (alle klassen, m.u.v. klas 1)
maandag8 januari
ma
Toetsvrije dag m.u.v. vakken met één contactmoment per week
dinsdag9 januari
Vanaf 19.00u
M3: MBO-voorlichtingsavond Summa College
dinsdag9 januari
09.00u - 16.00u
A&D M4 etsen
woensdag10 januari
8.30u - 13.05u
H5 NLT: bezoek Fontys MBRT (Eindhoven)

Week 3

Omschrijvingen voor deze week:
  • SE2 M4-H5-V6 toetsweek M3-H3-H4-V3-V4-V5
  • deze week: toetsweek M3-H3-H4-V3-V4-V5 (B1+B2 les volgens rooster)
  • LOC-gesprekken (week 3-4-5) (alleen klas 1)
maandag15 januari
ma
Start toetsweek M3-H3-H4-V3-V4-V5 + SE2 (B1+B2 les volgens rooster)
maandag15 januari
ma
Euroteam: B2 vwo: uitwisseling Armentières - uit (ma-di-wo)
dinsdag16 januari
Hele dag
Voortgangsvergadering (jaarlaag 1), let op: indien nodig kan een les uitvallen
vrijdag19 januari
Vanaf 19.00u
Skireis: klassen MHV4, HV5, V6: t/m woensdag 24-01

Week 4

Omschrijvingen voor deze week:
  • LOC-gesprekken (week 3-4-5) (alleen klas 1)
  • deze week: M3 stage
maandag22 januari
ma
SE2 M4-H5-V6 (mogelijke uitloop)
maandag22 januari
ma
M3-H3-H4-V3-V4-V5 (B1+B2 les volgens rooster)(mogelijke uitloop)
maandag22 januari
19.30u - 22.00u
OR (zie ook: 18-03, 13-05, 24-06)
maandag22 januari
ma
Wiskunde olympiade: eerste ronde (t/m 2 februari)
dinsdag23 januari
Hele dag
V3: GS: excursie Overloon
woensdag24 januari
Vanaf 19.30u
M3: profielvoorlichting ouders
donderdag25 januari
Vanaf 19.30u
H3-V3: profielvoorlichting ouders
donderdag25 januari
Vanaf 19.30u
M4 --> H4: voorlichting ouders overstappers
donderdag25 januari
Vanaf 12.10u
40 min rooster vanaf 12.10 uur geen lessen i.v.m. studiemiddag Silfo

Week 5

Omschrijvingen voor deze week:
  • LOC-gesprekken (week 3-4-5) (alleen klas 1)
maandag29 januari
Vanaf 09.30u
Leerlingen maken keuze voor KWT blok week 6 t/m week 11 (ma 08.30 - di 12.15)
donderdag1 februari
19.00u - 22.00u
MR
donderdag1 februari
do
H4: tweede kamer
zondag4 februari
13.00u - 16.30u
Open Dag

Week 6

Omschrijvingen voor deze week:
  • deze week: B1 en B2: inhaaltoetsen ma t/m vr 8e + 9e uur: max 2 p.p.
maandag5 februari
Hele dag
H5 Biologie: excursie Bodyworlds en Micropia (Amsterdam)
dinsdag6 februari
13.30u - 16.00u
Festival van het Ned. lied (repetities)
dinsdag6 februari
di
M4: presentatie PWS
dinsdag6 februari
Tot 12.00u
M4-H5-V6: deadline digitale inschrijving herkansingen SE2
woensdag7 februari
13.30u - 21.00u
Festival van het Ned. lied (generale repetitie + uitvoering)
vrijdag9 februari
Hele dag
Verkleed naar school

Week 7

Omschrijvingen voor deze week:
  • voorjaarsvakantie
maandag12 februari
ma
Voorjaarsvakantie 12 t/m 16 februari

Week 8

Omschrijvingen voor deze week:
  • deze week: uitwisseling Dendermonde
maandag19 februari
ma
H3-V3 excursie weeffabriek ochtend (voorstelling H3 10.00-11.00 uur V3 11.30-12.30 uur)
dinsdag20 februari
Vanaf 14.15u
M4-H5-V6: herkansingen SE2
donderdag22 februari
Hele dag
V5: A&D-KUA: excursie gemeentemuseum Helmond (datum o.v.)
donderdag22 februari
Hele dag
H5V6: A&D: excursie Amsterdam, Stedelijk Museum en Rijksmuseum

Week 9

maandag26 februari
ma
Euroteam: H4-V4-V5: t/m zo 03-03: uitwisseling Leiria Portugal - thuis
donderdag29 februari
Vanaf 19.30u
H5-V6: Profielwerkstukavond

Week 10

maandag4 maart
ma
B1: Backstage Parktheater (klassen verdeeld over ma en di)
dinsdag5 maart
di
B1: Backstage Parktheater (klassen verdeeld over ma en di)
dinsdag5 maart
Vanaf 9.30u
V4: wetenschapsdag
dinsdag5 maart
Hele dag
H5 NLT: excursie Van Gogh (Nuenen)

Week 11

Omschrijvingen voor deze week:
  • SE3 H5-V6 (incl. vakken zonder CE)
  • deze week: B1 en B2 ICE-toetsen ma t/m vr 4e + 5e uur
maandag11 maart
Vanaf 09.30u
Leerlingen maken keuze voor KWT blok week 12 t/m week 15 (ma 08.30 - di 12.15)
maandag11 maart
ma
Euroteam: B2 vwo: uitwisseling Armentières - thuis (ma-di-wo)
woensdag13 maart
wo
M4 MASK: rechtbank Den Bosch
vrijdag15 maart
vr
Euroteam: H4-V4-V5: t/m vr 22-03: uitwisseling Leiria Portugal - uit
vrijdag15 maart
vr
M4 MASK: rechtbank Den Bosch

Week 12

maandag18 maart
ma
SE3 H5-V6 (incl. vakken zonder CE)(mogelijke uitloop)
maandag18 maart
19.30u - 22.00u
OR (zie ook: 13-05, 24-06)
donderdag21 maart
13.30u - 15.10u
Kangoeroewedstrijd (sectie wiskunde)
donderdag21 maart
19.00u - 22.00u
MR

Week 13

Omschrijvingen voor deze week:
  • deze week: M4: CKV: deadline inleveren opdrachten tijdens de les CKV
maandag25 maart
16.00u - 21.00u
Aanmelden nieuwe brugklasleerlingen
dinsdag26 maart
Hele dag
Voortgangsvergadering (jaarlaag 2 en hoger), let op: indien nodig kan een les uitvallen
dinsdag26 maart
16.00u - 21.00u
Aanmelden nieuwe brugklasleerlingen
dinsdag26 maart
Hele dag
B2a-B2c-B2e-B2g-B2i: excursie Maasvlakte Rotterdam en Den Haag
woensdag27 maart
Hele dag
B2b-B2d-B2f-B2h-B2j: excursie Maasvlakte Rotterdam en Den Haag
donderdag28 maart
Hele dag
Voortgangsvergadering (jaarlaag 2 en hoger), let op: indien nodig kan een les uitvallen
donderdag28 maart
16.00u - 21.00u
Aanmelden nieuwe brugklasleerlingen
vrijdag29 maart
vr
Vrij: Goede Vrijdag

Week 14

Omschrijvingen voor deze week:
  • SE3 M4
  • deze week: toetsweek BB (H4-V4-V5)
  • LOC-gesprekken (week 14-15-16) (alle klassen, m.u.v. klas 1)
maandag1 april
ma
Vrij: tweede paasdag
donderdag4 april
Tot 12.00u
H5-V6: deadline digitale inschrijving herkansingen SE3
vrijdag5 april
Hele dag
M3: Keulen (+ Luxemburg o.v.)

Week 15 (huidige week)

Omschrijvingen voor deze week:
  • deze week: H4 stage
  • LOC-gesprekken (week 14-15-16) (alle klassen, m.u.v. klas 1)
  • M4: di + wo: CPE: beeldend (a&d)
maandag8 april
ma
SE3 M4
maandag8 april
ma
Toetsweek BB (H4-V4-V5)
maandag8 april
Vanaf 09.30u
Leerlingen maken keuze voor KWT blok week 16 t/m week 21 (ma 08.30 - di 12.15)
dinsdag9 april
di
H5-V6: herkansingen SE3
dinsdag9 april
Hele dag
H3: GS: excursie Overloon
dinsdag9 april
di
SE3 M4 (mogelijke uitloop)

Week 16

Omschrijvingen voor deze week:
  • LOC-gesprekken (week 14-15-16) (alle klassen, m.u.v. klas 1)
maandag15 april
14.00u - 17.00u
Strabrecht Got Talent (repetities)
maandag15 april
ma
V4-V5 klassieke talen: excursie Ceasar Amsterdam
dinsdag16 april
14.00u - 21.00u
Strabrecht Got Talent (Generale + uitvoering)
dinsdag16 april
di
B1-B2 klassieke talen: excursie Xanten
woensdag17 april
11.00u - 12.15u
Examenkandidaten met dyslexie: uitleg sprinto/daisy
woensdag17 april
Hele dag
H3: tweedaagse Antwerpen en Eindhoven, leerlingen H3 die niet meegaan naar Bath
donderdag18 april
Hele dag
Girlsday (promotie Bèta & Techniek)
donderdag18 april
08.30u - 09.20u
M4-H5-V6: exameninstructie door coaches + inleveren cijfercontrolelijst SE
donderdag18 april
19.00u - 22.00u
MR (zonder directie)
donderdag18 april
Hele dag
H3: tweedaagse Antwerpen en Eindhoven, leerlingen H3 die niet meegaan naar Bath
vrijdag19 april
Hele dag
M3: LO2: organisatie Koningsspelen
vrijdag19 april
vr
Bristol-Bath reis t/m 23-04
vrijdag19 april
vr
Berlijn reis t/m 22-04
vrijdag19 april
vr
Parijs reis t/m 22-04
vrijdag19 april
8.30u - 12.15u
H3: afsluiting tweedaagse Antwerpen en Eindhoven, leerlingen H3 die niet meegaan naar Bath (op school)

Week 17

Omschrijvingen voor deze week:
  • meivakantie za: Koningsdag
maandag22 april
Hele dag
Meivakantie 22-4-2024 t/m 3-5-2024

Week 18

Omschrijvingen voor deze week:
  • meivakantie zo: Bevrijdingsdag
maandag29 april
Hele dag
Meivakantie 22-4-2024 t/m 3-5-2024
maandag29 april
ma
Examentraining verzorgd door Lyceo
dinsdag30 april
di
Examentraining verzorgd door Lyceo

Week 19

dinsdag7 mei
di
V5: tweede kamer
dinsdag7 mei
di
H4+V4 Biologie: excursie Veldstudiecentrum Hei- en Boeicop
donderdag9 mei
do
Vrij: Hemelvaart
vrijdag10 mei
vr
Vrij

Week 20

Omschrijvingen voor deze week:
  • begin CE tijdvak 1: 14 mei t/m 28 mei
maandag13 mei
19.30u - 22.00u
OR (zie ook: 24-06)
dinsdag14 mei
14.00u - 15.00u
V5: PWS starter Radboud Universiteit: lezing
vrijdag17 mei
Tot 12.00u
M3: deadline digitale inschrijving herkansingen

Week 21

maandag20 mei
ma
Vrij: tweede pinksterdag
dinsdag21 mei
Vanaf 09.30u
Leerlingen maken keuze voor KWT blok week 22 t/m week 26 (ma 08.30 - di 12.15)
donderdag23 mei
19.00u - 22.00u
MR
donderdag23 mei
do
B1f: uitwisseling naar Bailleul

Week 22

dinsdag28 mei
Vanaf 13.00u
M3: excursie Dierenrijk (biologie)
dinsdag28 mei
14.00u - 15.00u
V5: PWS starter Radboud Universiteit: speeddates
woensdag29 mei
wo
Super 7
vrijdag31 mei
vr
Ouderfestival Anna zorg PGP M3
zaterdag1 juni
za
Ouderfestival Anna zorg PGP M3

Week 23

Omschrijvingen voor deze week:
  • deze week: B1 ICE-toetsen ma t/m vr 4e + 5e uur
vrijdag7 juni
vr
Gala

Week 24

dinsdag11 juni
di
H4-V4-G4: CKV-dag
dinsdag11 juni
di
M3 herkansing
woensdag12 juni
Vanaf 08.00u
N-termen eerste tijdvak
woensdag12 juni
Vanaf 14.00u
Infomiddag nieuwe brugklassers (3e woensdag van juni)
vrijdag14 juni
vr
Sportdag voor alle klassen

Week 25

Omschrijvingen voor deze week:
  • CE tijdvak 2: 18 juni t/m 25 juni
  • woensdag: start toetsweek M3-H3-H4-V3-V4-V5 (B1+B2 les volgens rooster)
maandag17 juni
ma
B1: 8e + 9e uur: inhaaltoetsen (max. 2 p.p.)
dinsdag18 juni
di
Les tot 13.05, daarna studieverlof (m.u.v. B1 en B2)
dinsdag18 juni
di
B1: 8e + 9e uur: inhaaltoetsen (max. 2 p.p.)
dinsdag18 juni
Vanaf 19.30u
Presentatie Horizonprogramma
woensdag19 juni
wo
Start toetsweek M3-H3-H4-V3-V4-V5 (B1+B2 les volgens rooster)
woensdag19 juni
Vanaf 19.30u
Cambridge certificate ceremony (onder voorbehoud)
woensdag19 juni
wo
B1: 8e + 9e uur: inhaaltoetsen (max. 2 p.p.)
donderdag20 juni
do
B1: 8e + 9e uur: inhaaltoetsen (max. 2 p.p.)
donderdag20 juni
Vanaf 19.30u
Informatieavond ouders nieuwe brugklasleerlingen
donderdag20 juni
do
B1f: uitwisseling Bailleul: op het Strabrecht
vrijdag21 juni
vr
B1: 8e + 9e uur: inhaaltoetsen (max. 2 p.p.)

Week 26

Omschrijvingen voor deze week:
  • donderdag laatste dag toetsweek M3-H3-H4-V3-V4-V5 (B1+B2 les volgens rooster)
maandag24 juni
19.30u - 22.00u
OR
woensdag26 juni
19.00u - 20.30u
Brugklaspresentaties klas 1 podiumvoorstelling, 3 klassen per avond: 14.00-16.00 repetitie
donderdag27 juni
19.00u - 20.30u
Brugklaspresentaties klas 1 podiumvoorstelling, 3 klassen per avond: 14.00-16.00 repetitie
donderdag27 juni
do
Laatste dag toetsweek M3-H3-H4-V3-V4-V5 (B1+B2 les volgens rooster)
donderdag27 juni
19.00u - 22.00u
MR
vrijdag28 juni
09.00u - 11.00u
M3-H3-H4-V3-V4-V5: inhalen toetsen
vrijdag28 juni
vr
Brugklassen (B1): Bootcamp

Week 27

Omschrijvingen voor deze week:
  • LOC-gesprekken (week 26-27) (alleen klas 1 en 2)
maandag1 juli
09.00u - 10.00u
Alle klassen: inzage toetsen
maandag1 juli
ma
Alle klassen 1 t/m 6: inleveren boeken
dinsdag2 juli
19.00u - 21.00u
Diplomauitreiking M
dinsdag2 juli
Vanaf 08.00u
N-termen tweede tijdvak
woensdag3 juli
13.30u - 15.30u
Diplomauitreiking V
woensdag3 juli
19.00u - 21.00u
Diplomauitreiking H

Week 28 t/m 33

maandag8 juli
Hele dag
Zomervakantie 8 juli t/m 16 augustus
Webshop Magister Portaal